Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burak Özçivit Fan Club

En Büyük Burak Özçivit Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ropörtaj

3 posters
YazarMesaj
DeNiZ<3ÇeTiN
Admin
Admin
DeNiZ<3ÇeTiN

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1231

Ropörtaj Empty
MesajKonu: Ropörtaj   Ropörtaj Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 9:42 pm

İşte genç kızların sevgilisi

Birkan Sokullu ile söyleşimiz...
* Modellikle başlayan kariyerini, oyunculukla devam ettiren isimler arasındasın... Birkan Sokullu için hangisi daha ağır basıyor?
- Modelliği en iyi şekilde yapmaya çalıştım ve işim olarak gördüm ama oyunculuk benim için bir yaşam biçimi haline geldi, o nedenle çok daha ağır basıyor...
* Profesyonel basketbol geçmişin de var...
- Evet... Çocukluğumda basketbolcu olmayı çok istedim ve o hayalimi gerçekleştirdim. Yaklaşık 12 yıl basket oynadım. Profesyonellikten sonra üniversiteye girdim fakat vakit ayıramadığım için 2 yıl sonra yüksek öğrenimi bıraktım. O zamanlardan aklımda kalan, çok fazla antrenman yapışımız, diyebilirim. (gülüyor)
EMİN ADIMLARLA
* Oyunculuğa geçişin nasıl oldu peki?
- 2003 yılında Best Model Of the Turkey'de 3.'lük aldıktan sonra Öner Evez ile çalışmaya başladım. Önce modellik ve fotomodellik yaptım.
Ardından Öner Bey ve asistanı Yakup Biçer'in oyunculuk yeteneğimi fark edip kamera karşısında başarılı olabileceğimi söylemeleri üzerine bu alana yöneldim...
* Ve ekranın tercih ettiği yüzlerden biri oldun... "Elif"ten sonra şimdi de "Küçük Kadınlar" dizisindesin... Nasıl gidiyor çekimler?
- Gayet iyi... Çok profesyonel ve işini iyi yapan bir ekibimiz var. Bu ekipte yer aldığım için çok mutluyum.
* Diziye sonradan dahil oldun. Bu durum zorladı mı seni? Ne de olsa oturmuş bir kadro vardı sen ekibe katıldığında...
- Hayır, hiç zorlanmadım... Herkesle çok iyi anlaştık. Bana çok yakın davrandıkları için sıkıntı yaşamadım.
* Aslında oyunculukta çok yenisin... Kendini geliştirmek için neler yapıyorsun?
- Oyunculuğa yeni başladığım dönemlerde Dolunay Soysert'den dersler aldım. Daha sonra konservetuvar sınavlarına girdim ve şu an Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Drama Oyunculuk Bölümü'nde eğitim görüyorum. Her fırsatta da kendimi geliştirmeye ve oyunculuğuma yeni bir şeyler katmaya çalışıyorum. Daha yolun çok başındayım... Kaderci bir insanımdır ama başarının yakalanmasında kaderden çok çalışmanın rol oynadığına inanırım.
Sizin için yapılan plan program ve strateji çok önemlidir. Bu konuda yardımlarından dolayı Öner Evez ve Yakup Biçer'e teşekkür borçluyum.

KENDİNİ ELEŞTİRİYOR
* Peki özeleştiri yaptığın oluyor mu?
- Kendimi eleştiriyorum tabii ki. Hatta çektiğimiz her sahneyi daha sonra izliyorum ve eksiklerim varsa düzeltmeye çalışıyorum.
* Sence Birkan Sokullu'nun oyunculuğu nasıl?
- Başladığı ilk günlere kıyasla ciddi gelişmeler kaydettiğini düşünüyorum. Bu alanda da, öğrenmenin sonu yok. Birkan da her çektiği sahne ile yeni bir şeyler öğreniyor. Şu an için; iyi bir öğrenci olduğunu söyleyebilirim. (gülüyor)
* Tepkiler nasıl?
- Çok olumlu... Takdir edilmek kendime olan inancımın artmasını ve işimi daha iyi yapma konusunda daha fazla çaba sarfetmemi sağlıyor.

HAYATIN KEYFİNİ ÇIKARIYOR
* Özel hayatında nasıl biridir Birkan?
- Sakin bir yapıya sahibim. Çok uç noktalarda yaşayan biri değilim. Her şeyi dengede tutmaya özen gösteririm. Ve mümkün olduğu kadar eğlenmeye ve hayatın keyfini çıkartmaya çalışırım... (gülüyor)
* Çekimler dışında neler yapıyorsun? Özel zevklerin, bilmediğimiz ilgi alanların var mı?
- Çekimler dışında, sevgilim, dostlarım ve ailemle zaman geçiriyorum. Kalan boş zamanlarımda da spor yapıyorum. Çok film izlerim, play station oynarım ve köpeğimle yürüyüşe çıkarım.

MODA
* Modayı takip eder misin?
- Çok fazla değil... Kıyafet tercihi yaparken benim için önemli olan giyeceğim şeyin moda olmasından çok bana yakışmasıdır.
* Ne tarz kıyafetleri tercih ediyorsun?
- Günlük hayatımda spor giyinirim. Kot, tişört, gömlek genel tercihimdir.
* En çok kullandığın renkler?
- Gri, siyah ve mavi.
* Takıntıların var mıdır?
- Saat takıntım var... (gülüyor) Hatta saat takmadan asla sokağa çıkmam...
* Alışverişle aran nasıl?
- Alışverişle aram iyidir. Ama o işe çok fazla vakit harcamayı sevmiyorum...

ChaceLei&.
' chace crawford ' <3 ' tayLor Lautner ' <3 ' Leighton Meester ' <3 ' merve boLuğur ' <3
' chace crawford '
ChaceLei&.

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1305

Ropörtaj Empty
MesajKonu: Geri: Ropörtaj   Ropörtaj Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 11:10 am

Sağol canım :)
https://burakozcivit.catsboard.com
DeNiZ<3ÇeTiN
Admin
Admin
DeNiZ<3ÇeTiN