Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burak Özçivit Fan Club

En Büyük Burak Özçivit Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Burak'la Süper Bir Röpörtaj

3 posters
YazarMesaj
DeNiZ<3ÇeTiN
Admin
Admin
DeNiZ<3ÇeTiN

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1231

Burak'la Süper Bir Röpörtaj Empty
MesajKonu: Burak'la Süper Bir Röpörtaj   Burak'la Süper Bir Röpörtaj Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 7:50 pm

Küçük Sırlar dizisinin Çetin’i Burak Özçivit, Galatasaraylı Arda Turan’ın sevgilisi olan rol arkadaşı Sinem Kobal ilgili haberlerden çok sıkıldığını söylüyor. Genç oyuncu “Yönetmen ne istiyorsa onu yapmak zorundayız. Bence konu fazla uzamamalı” diyor

Hale Ceylan Barlas / hale.ceylan@stargazete.com

Yayınlandığı günden itibaren hem çok seyredilen hem tepki çeken bir dizi; Küçük Sırlar. Öğrencilerin otomobil kullanması, okuldaki kılık kıyafetler, kızların makyaj yapması, saçlarının modelleri ve yaşadıkları ilişkiler gibi sahneler yüzünden çok eleştirildi, çok konuşuldu. Son olarak da Galatasaraylı Arda Turan’ın sevgilisi Sinem Kobal ile Burak Özçivit’in öpüşme sahnelerini istememesi üzerine yayından kaldırıldığı dedikoduları ise magazin basınının gündemine oturdu. “Sinem ile yaşanan olayların hiçbir gerçek tarafı yok. Yönetmen ne istiyorsa onu yapmak zorundayız” diyen Burak Özçivit konunun fazla uzatılmaması gerektiğini düşünüyor. Küçük Sırlar dizisinin kötü karakteri Çet’i canlandıran Burak Özçivit ile dizi hakkında çıkan dedikodulara ve özel hayatına merak edilenleri konuştuk.

• Daha önceleri birçok dizide yer almanıza rağmen Küçük Sırlar dizisiyle en çok konuşulan isimler arasında yer alıyorsunuz.

Bu sanırım dizinin konseptiyle alakalı birşey. Küçük Sırlar çok farklı bir dizi. Tamam diğer dizilerde çok iyi işlerdi ama bunun kadar sanırım ses getirmemişti. Ayrıca Zoraki Koca benim ilk gözağrımdır...

• Diziye başlamadan önce Küçük Sırlar’ın bu kadar ses getireceğini tahmin ediyor muydunuz?

Baştan beri çok güvendim diziye ve farklı bir proje olduğu, ses getireceğini biliyordum. Timur Savcı projeyi anlatırken o anda her şey gözümde canlanmıştı. Bence çok güzel bir kadro kurdular ve hepimiz aramızda çok güzel bir bağ oluşturduk. Şimdi de bunların karşılığını alıyoruz.

• Diziye nasıl dahil oldunuz?

Geçen sene eylül ayından itibaren projeyle ilgili görüşmelerimiz vardı. Beni en çok üç aya yakın süre provalar yapıp çalışmamız cezbetti. Normalde senaryo gelir ve sete çıkarsınız. Yaptığımız provalar aslında ne kadar ciddi bir iş yaptığımızın büyük göstergesi.

• Çetin yani Çet karakteri nasıl biri?

Aslında Ayşegül karakteri gibi Çet de dizinin kötülerinden biri ama ben hikayesini böyle kurmadım. Kötü karakterler her zaman kötü değildir çünkü. Günlük hayatlarında iyi, mutlu ve huzurlu olduğu anlar da var. Onları ön plana çıkarmayı çok istedim. İlk bakışta insanların ‘Çetin kötü’ demeleri benim için çok kolaydı. Bunun bu kadar basit olmaması için çalıştım. Benim istediğim Çet sahneye girince ‘Bakalım ne yapacak’ diye seyirciyi şaşırtmaktı. Sanırım Çet karakterini istediğim gibi yönlendirebilirim çünkü onu ben yarattım.

• Çekimler nasıl gidiyor?

Çok yoğun geçiyor. Örneğin mezuniyet balosu sahnesini tam 44 saatte çektik. Uzun saatler boyunca çalışıyoruz ama gerek yönetmenimiz, gerek set çalışanları ve oyuncular çok iyi anlaşıyoruz. Dizide Ali karakterini canlandıran Kadir Doğulu ve Demir rolündeki Birkan Sokullu ile set dışında da görüşüyoruz. Artık üçümüz kardeş gibi olduk.

• Küçük Sırlar yayınlandığı ilk günden itibaren çok konuşuldu, tartışıldı. Ne düşünüyorsunuz bu eleştiriler hakkında?

Eleştiriler ilk günden beri devam ediyor. Eteklerle başlayıp öpüşmeyle devam etti. Hakkımızda birçok haber çıktı ama bizler oyuncular olarak bu eleştirilere hiç takılmıyoruz. Aksine gülüp geçiyoruz. Sonuçta yaptığımız işin farkındayız ve her zaman da arkasındayız.

En çok Sinem etkilendi

• Son günlerde Sinem Kobal ile sahneleriniz çok konuşuluyor. “Oyuncu gerekeni yapmalı” demişsiniz.

Sinem ile ilgili konuşmadım, söylediklerim çok çarpıtıldı. ‘Oyuncu gerekeni yapmalı. İnsanların kurallarına da saygılıyım’ dedim. Fakat işin komik tarafı yazılanlar gibi bir olay yaşamadık Sinem ile.

• Yani Sinem Kobal ile bir öpüşme sahneniz olsa çekecek misiniz?

Evet, kesinlikle. Hatta böyle bir sahnemiz var ve bu sahneyi çekmeye gideceğim birazdan. Yönetmen ne istiyorsa hepimiz onu yapmak zorundayız. Hakkımızda çıkan bu haberler gerçekten hepimizi zorda bırakıyor. Ben de bir erkeğim ve Arda’yı çok iyi anlıyorum. Ama bence artık bu konu fazla uzamamalı.

• Peki Sinem Kobal ile konuştunuz mu bu konu hakkında?

Bir kadın oyuncu olarak bu olayda en çok etkilenen Sinem oldu. Çok konuştuk bu konuları onunla. Hatta en çok konuştuğumuz konu da konuşmaların çarpıtılması oldu.

Kenan İmirzalıoğlu ile kardeş gibiyiz

• Çok önce verdiğiniz bir röportajda ‘Tolgahan Sayışman, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu benim rakibim’ demişsiniz. Neden bu isimler?

Hepimiz modellikten geldik ve sanırım bunu söylerken de bu sebepten dolayı söyledim. Sonuçta hepimiz aynı zorlukları hep birlikte yaşadık.

• Diziye başladığınızda Kenan İmirzalıoğlu size destek olmak için sete gelmiş...

Evet Kenan Abi ile aramız çok iyidir. Abi-kardeş ilişkisi vardır aramızda. Çekimler başladığında da beni ziyarete gelmişti. Hem ben de onun ziyaretine çok gittim, çok sahnesini izledim.

Ölüden zarar gelmez diriden korkmak lazım

• Bu yoğunlukta özel hayatınıza vakit ayırabiliyor musunuz?

Bırakın özel hayatımı, ailemi dahi çok az görebiliyorum.

• Dizide saf masum ve sessiz bir kıza Su’ya aşıksınız. Özel hayatınızda nasıl kızlardan hoşlanırsınız?

Masum ama tam aksine neşeli ve eğlenceli kızlardan hoşlanıyorum.

• Cihangir’deki evinizin alt katında bir cinayet işlenmiş ve taşınmayı düşünüyormuşsunuz. Bu doğru mu?

Bu eve yeni taşındım ve evet cinayet işlendiği söyleniyor. Ama bu durumun beni ilgilendiren bir tarafı yok. Sonuçta olay yaşanmış ve bitmiş. Bu evi tutmamdaki sebeplerden biri hem home ofis gibi kullanıyor olmak hem de merkezi bir yer olması. Ayrıca ölüden zarar gelmez. Bence dirilerden korkmak lazım.

ay suyla öpüşme sahnesi mi var yani ???
*Wonderful*
Admin
Admin
*Wonderful*

Cinsiyet Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 217

MesajKonu: Geri: Burak'la Süper Bir Röpörtaj   Burak'la Süper Bir Röpörtaj Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 2:09 pm

sAQOLLL =))
http://www.berensaatfun.yetkinforum.org
ChaceLei&.
' chace crawford ' <3 ' tayLor Lautner ' <3 ' Leighton Meester ' <3 ' merve boLuğur ' <3
' chace crawford '
ChaceLei&.

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1305

MesajKonu: Geri: Burak'la Süper Bir Röpörtaj   Burak'la Süper Bir Röpörtaj Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 5:19 pm

• Yani Sinem Kobal ile bir öpüşme sahneniz olsa çekecek misiniz?

Evet, kesinlikle. Hatta böyle bir sahnemiz var ve bu sahneyi çekmeye gideceğim birazdan. Yönetmen ne istiyorsa hepimiz onu yapmak zorundayız. Hakkımızda çıkan bu haberler gerçekten hepimizi zorda bırakıyor. Ben de bir erkeğim ve Arda’yı çok iyi anlıyorum. Ama bence artık bu konu fazla uzamamalı.

Hoppa .!

İstemiyoruz .! Burak'la Süper Bir Röpörtaj 435855
https://burakozcivit.catsboard.com
DeNiZ<3ÇeTiN
Admin
Admin
DeNiZ<3ÇeTiN

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1231

MesajKonu: Geri: Burak'la Süper Bir Röpörtaj   Burak'la Süper Bir Röpörtaj Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 1:57 pm

önemli değil....

Burak'la Süper Bir Röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ropörtaj
» Burak'la Ropörtaj
» Ceyla ve Hevesle Ropörtaj
» Merve Boluğur Röportaj .. !
» Burak Özçivitle Çetin Karakteriyle ilgili Ropörtaj