Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burak Özçivit Fan Club

En Büyük Burak Özçivit Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ayşegül'ün yazısı 1 : KURT ADAM (ÇET <3)

YazarMesaj
DeNiZ<3ÇeTiN
Admin
Admin
DeNiZ<3ÇeTiN

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1231

Ayşegül'ün yazısı 1 : KURT ADAM (ÇET <3) Empty
MesajKonu: Ayşegül'ün yazısı 1 : KURT ADAM (ÇET <3)   Ayşegül'ün yazısı 1 : KURT ADAM (ÇET <3) Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 5:58 pm

Ayşegül'ün yazısı 1 : KURT ADAM (ÇET <3) Ayegll

Kurt Adam

Masallar hep ormanlarda mı geçer? Daha geçen gece barın kapısında kırmızı başlıklı kız ve hain kurdu gördüğüme yemin ederim! Hatta pamuk prensesi. Bundan sonra hafta bir gün size en yeni şehir masallarını burdan anlatıcam. Kırmızı başlıklı bardan kiminle çıktı, pamuk kiminle neler yaptı, hepsini öğreneceksiniz. İster masal olarak dinleyin isterseniz gerçek.
Hayat seçimlerle dolu. Dans bar mı gece kulübü mü, türkçe pop mu yabancı mı, mini mi süper mini mi, Ajda mı Sezen mi, sarışın mı esmer mi? Birini seçmek zorundasın. Sadık kalmayı ya da aldatmayı, gerçekleri ya da yalanları, aşkı ya da nefreti seçersin. Kesin olan bi şey var, birini seçtiğinde diğerini kaybedersin şekerim…Kaybettiğin anda da onu istemeye başlarsın. Aşkı başlatan şeyle bitiren şey neden hep aynı oluyor? Tanıdığım bi adam var. İki lafından biri sadakat, masumiyet, dürüstlük. kendinden olmayanları başkalarında arıyor. Hep de yanlış yerlere bakıyor. Gündüzleri pamuk prenses gibi gördüğü sevgilisiyle evcilik oynuyor. Adam olmayı seçmiş görünse de kurtluğundan da vazgeçemiyor. Daha geçen gece kalbi kırık bir sarışınla kurt adama dönüştü. Sabah baş ağrısı ve pişmanlıkla uyandı. Ve bir seçim yaptı, pamuk’a bunu asla söyleyemezdi. Hayat seçimlerle dolu. Birini ya da ötekini, birinin aşkını ya da nefretini seçmek zorundasın.Bazılarımız seçimlerini yapar, nefret edilmeyi göze alır. Bazıları da sevilmemekten öyle korkar ki seçim yapamaz. Ve en sonunda her şeyi kaybeder.
Size İstanbul’un gece hayatını, son trendleri, en in mekanları, en in shotları anlatabilirim. Bu tabi ki çok sıradan olur. Kimsenin görmediği, duymadığı hatta kahramanlarının bile sırları anlatmayı tercih ederim. Uzun zamandır hayalini kuruyordum. İlk gördüğümden beri… Kankalarımın günlerce beynini yedim, eğer ona göz dikerlerse gözlerini oymakla tehdit ettim. Benim sevgili H’m; sonunda istediğim çantaya kavuştum. Kafama bi şey takıldı: Nette resimlerine baktığım, kızlara anlattığım çantanın artık adını bile anmıyorum. Çünkü artık benim dolabımda, ona sahibim. İnsanların en çok tekrarladıkları sözcüklere dikkat et: Sevgi, dürüstlük, güvenilirlik, sadakat, dürüstlük… Herkes sahip olmadığı şeylerden söz ediyor. Bir şeye gerçekten sahipsen onun hakkında konuşmaya gerek kalmıyor.
Dolaptaki çantalardan biri artık. Halbuki vitrindeyken ne güzel, ne çekiciydi Kaybettiğin anda da onu istemeye başlarsın.

Ayşegül'ün yazısı 1 : KURT ADAM (ÇET <3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayşegülün Kıyafetii
» Ayşegül'ün 2. yazısı :ayşegül alemlerde