Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burak Özçivit Fan Club

En Büyük Burak Özçivit Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ali'nin Küçük Sırları

YazarMesaj
JeLibon
Moderatör
Moderatör
JeLibon

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 368

Ali'nin Küçük Sırları Empty
MesajKonu: Ali'nin Küçük Sırları   Ali'nin Küçük Sırları Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 8:36 pm

Zengin bir ailenin çapkın oğlunu canlandıran Doğulu, özel hayatını anlattı...
'Küçük Sırlar' dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçen Kadir Doğulu, artık Hande Yener'in eski sevgilisi değil, 'Ali' olarak tanınıyor. Zengin bir ailenin çapkın oğlunu canlandıran Doğulu, özel hayatını anlattı.
Hande Yener'in eski sevgilisi Kadir Doğulu 'Küçük Sırlar' adlı dizide ilk oyunculuk sınavını veriyor. 'Ali' karakteriyle öne çıkan Doğulu, oyuncu koçu Yıldıray Urağ'la çalıştığını ve bu derslerin oyunculuğuna çok şey kattığını söyledi. Dizide gel-gitli ilişkiler yaşayan Doğulu, gerçek yaşamında huzurlu ve dengeli bir ilişki arıyor: Kadınım, kesinlikle biraz şımarık olmalı, aynı zamanda beni de şımartabilmeli. Aynı dili konuşmalıyız. Mutlaka her zaman bakımlı olmalı, benim gibi güzel yemek yapabilmeli ve evin hakimi olmalı. Ayrıca gezmeyi de sevmeli...

- 'Küçük Sırlar' dizisinden teklif gelmesi sizi şaşırttı mı?
Açıkçası çok şaşırmadım. Daha önce de çeşitli dizi teklifleri almıştım. Fakat TIMS gibi bir yapım şirketi ve böyle iyi bir ekiple bu projeye girmek beni heyecanlandırdı.

- Endişeleriniz oldu mu?
Oyunculuk zor ve emek gerektiren bir meslek. Çalıştıkça daha iyi olabiliyorsunuz. Her performansım bir öncekinden daha iyi olmalı ki hem kendimi hem de izleyiciyi tatmin etsin. Böylece endişe ve tereddütler de zamanla ortadan kalkıyor.

- Herkes tarafından tanınır olmak sizde herhangi bir değişiklik yarattı mı?
Tanınır olmak keyifli bir durum ama bir değişiklik yok.
Fakat etrafınızdakiler size karşı değişebiliyor.
Çok eksiğim var yolum da uzun

- Oyunculuğunuzu nasıl buluyorsunuz?
Bu benim ilk denemem olduğu için çok eksiğim var. Önümde kat etmem gereken önemli bir yol olduğunu düşünüyorum. Sahnelerimi tekrar tekrar izleyip eksiklerimi bulmaya çalışıyorum.

- Kendinizi geliştirmek için ne yapıyorsunuz?
Temel oyunculuk eğitimim sürüyor. Bu işi gerçekten doğru yaptığına inandığım oyuncuları izlemenin de faydası oluyor.

- Oyunculuğa alıştınız mı?
Hala alışmaya çalışıyorum. Tabii ki devamının gelmesini çok istiyorum.
Birçok insanı onunla tanıdım

- Kardeşiniz Kemal Doğulu'nun size bu piyasada herhangi bir katkı sağladığını düşünüyor musunuz?
Kendisi aynı piyasada fakat farklı bir sektörde... Ama hayatıma giren birçok insanı onun sayesinde tanıdım.

- Gösteri dünyası egoların çarpıştığı bir arena. İnsanın kendi gibi kalabilmesi zor mu?
Bence her şey insanın özünde bitiyor. Özünde iyi olan, kendini bilen insan, çizgisini bozmadan doğru yolda ilerleyebilir.
İçimden geldiği gibi davranırım

- Bir kadını etkilemek için en fazla ne yaptınız?
Ben bir kadını etkilemek için değil, içimden geldiği için bir şeyler yaparım. Mesela bana gerçekten ihtiyacı olduğunu öğrendiğim an, nerede, ne kadar uzakta olduğunu düşünmeden her işimi bırakıp en yakın sürede onun yanına giderim. Gerçekten içimden geldiği için yaparım bunu. Onun da bundan etkilediğini düşünürüm.

Akşam

Ali'nin Küçük Sırları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sinem’in güzellik sırları
» Kadınları Mutlu Etme Sırları
» Küçük Sırlar
» Kıyafetlerindeki Küçük Sırlar Ne?
» Küçük Sırlar İmzaları