Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burak Özçivit Fan Club

En Büyük Burak Özçivit Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sinem’in güzellik sırları

3 posters
YazarMesaj
esraduygu
Moderatör
Moderatör
esraduygu

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 132

Sinem’in güzellik sırları Empty
MesajKonu: Sinem’in güzellik sırları   Sinem’in güzellik sırları Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 9:20 am

Ünlü oyuncu Sinem Kobal bir kadın için saç ve cilt bakımının çok önemli olduğunu söyledi.

Saçlarına evde sık sık bakım yaptığını vurgulayan güzel oyuncu ilginç bir yöntem kullandığını da belirtti. Kobal şöyle konuştu: "Aslında saçlarımızı kuruturken bile yıpratıyoruz, bunun için bakım yaptırmak çok önemli. Zamanım varsa kuaföre giderim, yoksa evde kendim doğal yağlarla maskeler hazırlarım. Özellikle aktarlarda satılan 'yılan yağı' ile saç bakımı yapmanın faydasını görüyorum. Hem saçı besliyor, hem de uzamasını hızlandırıyor. Yağın kokusu biraz kötü ama buna değiyor."
Kobal yılan yağı kokusundan kurtulmanın yöntemini de şöyle açıkladı: "Bakım sonrası yıkarken önce saç kremi, sonra şampuan, sonra tekrar saç kremi uyguluyorum. Böylelikle saç uyguladığım maskeden daha kolay arınıyor."
Kendisinden daha çok arkadaşlarına makyaj yapmayı daha çok sevdiğini vurgulayan Sinem Kobal, "Günlük hayatta hiç makyaj yapmıyorum. Zaten setlerde sürekli makyajlı olduğum için gerek duymuyorum" dedi. "Bir dudak nemlendiricisi ve maskara uygulayıp kendimi dışarı atıyorum diyen genç oyuncu, "Ancak çok yorgun ve bitkin görünüyorsam, kendimi renklendirmek için biraz makyaj yapıyorum. Bir de özel bir yere giderken fondoten kullanmadan hafif bir makyaj yaparım" şeklinde konuştu.
Sinem’in güzellik sırları 121276
ChaceLei&.
' chace crawford ' <3 ' tayLor Lautner ' <3 ' Leighton Meester ' <3 ' merve boLuğur ' <3
' chace crawford '
ChaceLei&.

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1305

MesajKonu: Geri: Sinem’in güzellik sırları   Sinem’in güzellik sırları Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 2:33 pm

Sinem’in güzellik sırları 22893 sağol cnm
https://burakozcivit.catsboard.com
JeLibon
Moderatör
Moderatör
JeLibon

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 368

MesajKonu: Geri: Sinem’in güzellik sırları   Sinem’in güzellik sırları Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 6:05 pm

Teşekkürler:D

Sinem’in güzellik sırları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Önemli Olan İç Güzellik Diyenlere ''Hadi Be Ordan Diyenler'' Fan Club xD
»  Saba'dan Sinem'e Şok Soru
» Kadınları Mutlu Etme Sırları
»  Sinem Öpüşmüyor
» Sinem Kobal Hakkında.