Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burak Özçivit Fan Club

En Büyük Burak Özçivit Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

pLatonik aşka :D

YazarMesaj
ChaceLei&.
' chace crawford ' <3 ' tayLor Lautner ' <3 ' Leighton Meester ' <3 ' merve boLuğur ' <3
' chace crawford '
ChaceLei&.

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1305

pLatonik aşka :D Empty
MesajKonu: pLatonik aşka :D   pLatonik aşka :D Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 3:48 pm

Seni hayal ediyorum. Hiç konuşamadığım seni. Sesin aynı köpüklü dalgalar gibi. Sen konuşunca dalgalar susacakpLatonik aşka :D Virgulll sadece seni duyacağım. Gülüşün aynı güneşler gibipLatonik aşka :D Virgulll sen güldüğünde güneş sönecek. Sadece sen ısıtacaksın beni…

Öyle bir kalbin var kipLatonik aşka :D Virgulll en az benim ki kadar büyükpLatonik aşka :D Virgulll öyle bir aşık olacak kipLatonik aşka :D Virgulll en az benim ona aşık oldugum kadar. “Gel” diyecegim. “Karşıma otur”. Gözlerine dikecegim gözlerimi. O güzelpLatonik aşka :D Virgulll bakınca kendimi kaybettiğim gözlerine. Onu ne kadar sevdiğimi söyleyecegim. Karşısına geçtiğimde ayaklarımın titrediğinipLatonik aşka :D Virgulll boğazımın kurudugunupLatonik aşka :D Virgulll bir merhaba bile diyemedigimi söyleyecegim. O gülecek. Güldüğünde yanaklarında güller açtıran gamzeleri ile gülecek. Ve hayalim bitecek. Karşımda yine sen olacaksın. Ama sadece yüzüme garip garip bakacaksın.

Çünkü son üç denememde olduğu gibi karşına geçip sana aval aval bakan biri karşındaki. Normal olarak sinirleneceksin ama bir bilsen söylemek istediklerimi…

Ben böyle değilim bir bilsen. Sadece seni görüncepLatonik aşka :D Virgulll sadece karşında olunca öyle olduğumu hiç bir zaman bilemeyeceksin. Ben senin için herzaman arada bir karşına çıkıppLatonik aşka :D Virgulll buram buram terleyen biri olarak kalacağım.
https://burakozcivit.catsboard.com

pLatonik aşka :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Platonik Aşk
» pLatonik aşk mektubu