Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burak Özçivit Fan Club

En Büyük Burak Özçivit Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çet Olmasam Ayşegül Olurdum

2 posters
YazarMesaj
JeLibon
Moderatör
Moderatör
JeLibon

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 368

Çet Olmasam Ayşegül Olurdum Empty
MesajKonu: Çet Olmasam Ayşegül Olurdum   Çet Olmasam Ayşegül Olurdum Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 5:23 pm

Küçük Sırlar dizisinin Ayşegül’ü MErve Boluğur ile aynı dizinin Çet’i Burak Özçivit, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o sözler:
Hayatta kimse dört dörtlük değildir. Hepimiz birçok rengi barındırıyoruz bünyemizde. O yüzden bu karakter de daha gerçek geliyor bana…
Merve: Uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşım bana bir mesaj atmış; “Merveciğim seni az çok tanıyorum, daha naif, daha kendi halinde bir kızsındır. Sen bu rolü oynuyorsan, artık oyunculuğun gücüne inanıyorum” diye. Bu bana enteresan gelmişti. Bu karakterden çok memnunum.
Yurtdışından alıntı bir senaryo, genelde bizde tutmuyor. Peki bu iş nasıl sevildi?
Burak: Çünkü orijinalindeki karakterler çok seviliyor. Hemen buradakiyle kıyaslama yapıyorlar. Bizim işimizde de senaryo başarılı, yapımcı elinden geleni yapıyor, kanal destekliyor ama işte orada geriye kalan oyuncunun elinde! Özellikle uyarlama bir işse, başarı oyuncunun hayal gücüne, düşündüklerine bağlı. Bana da senaryo ilk geldiğinde “Ben kesin Çet’i oynarım, yoksa oynamam” dedim. Çünkü bana Demir rolü teklif edilmişti. Çet olmasam, imkan olsa Ayşegül olmak isterdim! Çünkü çok dişi, çok şey yapabilir, çok özgür. Bu iki karakter direkt ben olurum ama diğerleri ben olmazdım.
DeNiZ<3ÇeTiN
Admin
Admin
DeNiZ<3ÇeTiN

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1231

Çet Olmasam Ayşegül Olurdum Empty
MesajKonu: Geri: Çet Olmasam Ayşegül Olurdum   Çet Olmasam Ayşegül Olurdum Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 6:02 pm

çet işte ya xD

saol tatlım

Çet Olmasam Ayşegül Olurdum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayşegül'ün Yeni Planı!
» Ayşegül En Çok Kimle Yakışıyor?
» Ayşegül ve Çet Ropörtajı
» Ayşegül geri döndü!!!
» Ayşegül Londraya Gidebilecek Mi?