Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Değerli Misafirimiz ;

Sitemize hoşgeldiniz .

25 mesajla moderatör olma hakkına sahpsiniz .

Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz .

BÖFC .
Burak Özçivit Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burak Özçivit Fan Club

En Büyük Burak Özçivit Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde)

4 posters
YazarMesaj
esraduygu
Moderatör
Moderatör
esraduygu

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 132

Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde) Empty
MesajKonu: Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde)   Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde) Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 1:06 pm

3 ekim pazar günü Star Tv‘de Cengiz Semercioğlu‘nun yeni programı Full Ekran’ın 1. bölümü yayınlandı. Programa bir çok konuk çağrıldı. Programın son bölümüne Kenan Ece, Burcu Esmersoy ve Burak Özçivit konuk oldular. Konuklarına sorular soran Semercioğlu, Burak Özçivit‘e doğal olarak Küçük Sırlar dizisi ile ilgili de sorular sordu.

Semercioğlu, “Gençler ile mi oynamanın; yoksa Ustalar ile oynamanın daha keyifli” olduğunu sorunca, Burak Özçivit örneklendirerek soruyu yanıtlamaya çalıştı

Burak Özçivit: “Usta oyuncular ile çalışmak çok daha keyifli. Çünkü çok şey öğreniyorsunuz.. çok şey görüyorsunuz… Onları izlemek çok büyük tecrübe. Mesela ilk işimde Zoraki Koca’da Kartal Tibet yönetmenimdi. Kendisi çok büyük bir şanstı benim için. Setde de sahneye ilk çıktığımda “Sen önce bir oyna bakalım “ derdi bana. Ben çıkar oynardım. “Hayır… Sen çekil.. Gel bakayım buraya. Geç Monitörün oraya şimdi. Ben oynayayım” derdi. Oynardı… daha sonra da “Ama Aynını yapma. Ordan beğendiklerini al; senin ki ile karıştır; öğle oyna” derdi. Bunları öğretti bize yani. O yüzden ustalarla oynamak tabi ki çok daha farklı. Küçük Sırlar dizisinde ki olay da farklı. Gençlerle oynuyorsunuz… Enerji olayı var burda da…Çok enerjik herkes…

Semercioğlu‘nun Küçük Sırlar dizisindeki oyuncular arasında kapris ve ego olayını sordu. Genç oyuncu “Aslında oluyor… Bu işte de olacak diye çok düşündüm. O yüzden de önyargılıydım. Bir gardımı almıştım işe başlarken ama oyunculuk adına 3 ay hazırlık yaptık . Günde 8 saat çalıştık. Sete çıktığımızda Kimsenin egosu falan kalmadı. Egolar yerlerdeydi yani. Öğle bir olay kalmadı. “ diyerek soruya cevap verdi.

Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde) 39604_157541527609416_107598372603732_366955_5087685_n
Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde) 37950_157541557609413_107598372603732_366956_7056562_n
Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde) 37956_157541587609410_107598372603732_366957_1582374_n
Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde) 44900_157541614276074_107598372603732_366958_7748706_n

reklam olduğu için özür dilerim silemedim bilmediğim için :(
ChaceLei&.
' chace crawford ' <3 ' tayLor Lautner ' <3 ' Leighton Meester ' <3 ' merve boLuğur ' <3
' chace crawford '
ChaceLei&.

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1305

Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde) Empty
MesajKonu: Geri: Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde)   Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde) Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 2:54 pm

canım bneim paylaşman yeter :)
çok sağol :]
https://burakozcivit.catsboard.com
DeNiZ<3ÇeTiN
Admin
Admin
DeNiZ<3ÇeTiN

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1231

MesajKonu: Geri: Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde)   Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde) Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 1:38 pm

ya ben izleyemedim okul var diye ya çok tatlı <3

thanks
JeLibon
Moderatör
Moderatör
JeLibon

Cinsiyet Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 368

MesajKonu: Geri: Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde)   Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 4:40 pm

İzlemedim ki :S Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde) 7115
Sağol

Burak Özçivit: “Küçük Sırlar Dizisine Başlamadan Gardımı Almıştım”(ilk bizde)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kıyafetlerindeki Küçük Sırlar Ne?
» Küçük Sırlar
» Küçük Sırlar İmzaları
» burak özçivit in OTOBİYOGRAFİSİİİİİİİİİ
» Küçük Sırlar'a Büyük Darbe